Fotoksiążka czy fotoalbum – co wybrać?

Czasy, gdy decydowaliśmy na wywołanie zdjęć i włożenie ich do tradycyjnych albumów minęły bezpowrotnie. Teraz o wiele lepszym rozwiązaniem okazuje się zamówienie fotoksiążki lub fotoalbumu. Na które rozwiązanie się zdecydować? Lepsza będzie fotoksiążka? A może to na fotoalbum warto postawić? Sprawdzamy!

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś dla fanów rozwiązań przypominających tradycyjne książki z półek księgarń, czy z naszym domowych biblioteczek. Jednak ten rodzaj książek jest wyjątkowy, zwykle mamy do czynienia z wysokiej jakości oprawą, jak również z pięknym środkiem, który stanowi zbiór zdjęć.

Fotoksiążka może być dobrym pomysłem na prezent dla bliskich nam osób, jak również stanowić nasz prywatny zbiór z ważnego wydarzenia w życiu. Co ważne, to my mamy pełną swobodę przy tworzeniu projektu, więc to, jak ostatecznie będzie wyglądała fotoksiążka, zależy tylko i wyłącznie od nas.

Fotoalbum

Fotoalbum to rozwiązanie dedykowane głównie tym, którzy mają kolekcję pięknych zdjęć i chcieliby je posegregować, by stworzyć kolekcję, do której będą mieli łatwy dostęp. Zdjęcia z telefonu, czy z komputera mogą się usunąć, a przeglądanie ich nie jest tak efektowne, jak w formie drukowanej. Fotoalbum to gwarancja wygody, jak również możliwość umieszczenia w nim wielu różnych zdjęć i to bardzo wysokiej jakości obrazu.

Zdjęcia w fotoalbumie zachowują żywe i intensywne kolory, dlatego ciężko o lepszą oprawę dla naszych zdjęć. Fotoalbum również może stanowić prezent dla naszych bliskich, a o tym, jaką ostateczną formę przybierze, decydujemy my. Do wyboru mamy różne wielkości fotoalbumów, jak również wiele różnych szablonów, dzięki czemu każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Które rozwiązanie wybrać ostatecznie? Lepsza będzie fotoksiążka czy fotoalbum? Podjęcie tej decyzji powinno należeć do każdego z nas. Widać, że zarówno fotoksiążka, jak i fotoalbum to ciekawe rozwiązania, które mogą stanowić wartościową oprawę naszych zdjęć, dlatego warto o nich pomyśleć.  

W podjęciu właściwej decyzji o ostatecznej formie wydruku powinien pomóc profesjonalny fotograf ślubny. Doświadczony fotograf doradzi Wam które z rozwiązań będzie najbardziej adekwatne tak byście mogli się cieszyć swoimi zdjęciami przez długi czas.