fotoksiążka ze zdjęciami jako prezent na podziękowania dla rodziców na weselu

Rodzice to wzorzec postępowania dla dzieci. Nawet już jako osoby dorosłe nadal bierzemy ich zdanie pod uwagę. Rodzice dla dzieci są zwykle autorytetem i osoba z której bierze się przykład. Od nich uczymy się właściwego postępowania w życiu , nawet niekoniecznie dorosłym. Związane jest z nimi wiele wydarzeń i przedsięwzięć , które były zazwyczaj udokumentowane fotografią bądź też filmem. A więc jaki jest najlepszy prezent dla rodziców podczas wesela ?

Wspomnienia :

Motyw przewijający się w literaturze i kinie od pokoleń. Każda rodzina posiada jakieś ważne dla nich wspomnienia. Najczęściej są pamiętane te szczęśliwe , ponieważ wesele to dzień szczęścia , a nie smutku czy żalu. W większości przypadku były one potwierdzane zdjęciami lub filmami.

Jak złożyć całość do kupy ?

W Polsce jak i na rynku Europejskim istnieje wiele firm , które proponują swoje usługi fotograficzne. Wiele z nich ma w swojej ofercie tak zwany kolaż zdjęciowy w formie albumu lub płyty. Kolaż w formie albumu polega na połączeniu wszystkich zdjęć ważnych dla rodziny w jeden album / klaser. Dodatkowo firma zwykle dodaje płytę DVD z tymi samymi zdjęciami , lecz w formie filmu.

Najlepiej gdy projekt zrobi Wasz fotograf ślubny. On ma doświadczenie w projektowaniu albumów i zna się na odpowiedniej estetyce w doborze i układzie zdjęć. Dzięki temu projekt waszego albumu na podziękowania będzie wyglądać profesjonalnie.

Jaka jest tego cena ?

Zazwyczaj wywołanie jednego zdjęcia w wielkości standardowej wynosi koło 2 zł. Cena albumu więcej będzie zależeć od ilości zdjęć które tam włożymy. Sam album to koszt około 50 zł ( zależy akurat od oprawy , może być taniej ). Podnoszącą wartość sentymentalną jest fakt , iż Państwo młodzi mogą wykonać samodzielnie taki album przy czym przycinając lekko koszty robocizny , która zazwyczaj wynosi również 50 zł.

Dlaczego wybrać wersję fizyczną , a nie cyfrową ?

Odpowiedź jest wręcz banalna. Po pierwsze płytę można łatwo zgubić w porównaniu do albumu. Gdy płyta będzie zarysowana istnieje możliwość , że nie odzyskamy już jej. A po trzecie album / klaser jest dla osób starszych łatwiejszy w „obsłudze” , niż płyta DVD. Warto jeszcze podkreślić , że album jest bardziej wystawny i może posłużyć  jako księga weselna do której wpiszą się wszyscy przybyli gości weselni , co sprawi , że album stanie się jeszcze większą pamiątką sentymentalną jak wcześniej.