Księga gości ze zdjęciami z polaroida jako piękna pamiątka z wesela

Na księgę gości decyduje się coraz więcej młodych par i nie ma co się dziwić, ponieważ to piękna pamiątka. Jednak tradycyjne lustrzanki, czy bezlusterkowce lepiej odstawić, bo o wiele ciekawsze efekty można uzyskać dzięki zdjęciom z instaxa lub polaroida. Dlaczego? Tego i wielu innych rzeczy dowiesz się z poniższego tekstu, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

Instax/ Polaroid – o czym mowa?

Na początek warto ustalić, z jakimi urządzeniami mamy do czynienia. Co skrywa się pod pojęciem Instaxa lub Polaroida? Niektórzy pewnie doskonale wiedzą, a inni mogą się domyślać, że chodzi o wyjątkowy rodzaj aparatów fotograficznych. Co w nich takiego wyjątkowego? A na przykład to, że zarówno Instax, jak i Polaroid zapewnia możliwość natychmiastowego wywołania zrobionego przed chwilą zdjęcia. Niestety tego nie są w stanie zapewnić nam nawet najdroższe bezlusterkowe, więc z pewnością są to wyjątkowe aparaty.

Wykorzystania Instaxa lub Polaroida do zrobienia księgi gości

Choć Instax oraz Polaroid cieszył się dużą popularnością w latach 90., to wykorzystanie jednego z nich może okazać się dla nas oryginalnym sposobem na zrobienie księgi gości z wesela.

Zamiast samych wpisów, mogą pojawić się również zdjęcia każdego, kto tego dnia był obecny z młodymi. To zdecydowanie lepsza pamiątka, która wyróżni się od ksiąg gości, które pojawiały się na przyjęciach weselnych. Jakby tego było mało, to zabawa z Polaroidem, jak i z Instaxem daje wiele frajdy, więc z pewnością każdy chętnie weźmie w niej udział.

Kto powinien zająć się robieniem księgi gości z wykorzystaniem Instaxa/Polaroida?

Instax, jak i Polaroid są bardzo proste w obsłudze, więc tak naprawdę stworzeniem odpowiednich kadrów może zająć się nawet ktoś z naszych bliskich, o ile ma odpowiednie umiejętności, czy chęci. Jednak o wiele lepsze efekty może nam oczywiście zapewnić dobry fotograf ślubny taki jak Łukasz Wąsik z firmy Kadrowanie Marzeń – fotografia ślubna Wrocław, zwłaszcza jeśli często pracuje na tego typu sprzęcie. Dlatego, jeśli postanowimy także stworzyć księgę gości, to warto wspomnieć o swoim pomyśle, a na pewno nie odmówi nam wsparcia.